Відбулося чергове засідання Національної комісії з питань закордонних українців

Фото: Управління закордонного українства МЗС України

17 березня 2021 року відбулося 48 засідання Національної комісії з питань закордонних українців, рішенням якої статус закордонного українця отримали рекордних 217 іноземців українського походження, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на повідомлення Управління закордонного українства МЗС України у приватній мережі FB.

Чи на засіданні Комісія також розглядала пропозиції щодо припинення статусу закордонного українця деяким членам СКУ, не розголошується.

На засіданні Комісії також запропонували членам Національної комісії долучитися до опрацювання підготовленої Міністерством закордонних справ України Стратегії співпраці з українцями за кордоном.

Довідка: згідно Закону України від 04.03.2004 № 1582-IV “Про правовий статус закордонних українців” закордонний українець – це особа, яка є громадянином іншої держави або особою без громадянства, а також має українське етнічне походження або є походженням з України. Документ, який засвідчує статус закордонного українця видає МЗС у вигляді карточки з вклеєною фотокарткою та підписом Голови національної комісії.

Цікаво читати: Міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації здійснює спостереження за всіма виборами в Україні.